در حال بارگذاری

درباره شرکت جنرال


شرکت آسانسور جنرال در سال ۲۰۰۳ در سوژو چین، تاسیس شد. در طی چندین سال پیشرفت، شرکت جنرال به یکی از بزرگترین سازندگان و تامین کنند گان آسانسور سبز در دنیا تبدیل شده است.  کارخانه این شرکت در زمینی به وسعت ۶۰ هزار متر مربع قرار دارد که شامل ساختمان مرکزی مدیریت، مرکز فروش، مرکز ساخت، مرکز خدمات پس از فروش و مرکز طرح و برنامه می باشد. منطبق بر استاندار صنعتی شماره  ۴ جهان، شرکت تکنولوژی آسانسور را ارتقا می دهد وتجهیرات تولید پیشرو جهانی را  معرفی می کند که شامل تجهیزات کنترل عددی، رباتهای خم کاری اتوماتیک و خط تولید اتوماتیک کابین که با استفاده از این تجهیزات، به یک کارخانه هوشمند تبدیل شده است. با استفاده از تکنولوژی پیشرفته تولید، شرکت ظرفیت تولید و کیفیت محصولات خود را برای دستیابی به مشتریان جهانی افزایش داده است. در حال حاضر خط تولید شرکت، شامل آسانسور مسافر بر، آسانسورهای پانوراما، آسانسور های تخت بر، آسانسور های مسکونی، آسانسور حمل کالا، پله برقی، پیاده رو های متحرک، و دسته ای از آسانسورها دارای موتورخانه کوچک و یا بدون موتورخانه می باشد که شرکت را برای تامین نیاز های مختلف ساختمان در نواحی مختلف، قادر می سازد.

 

 

با محصولات برتر و سرویس عالی، جنرال شبکه ای از محصولات را در سراسر جهان با تعاملات خوب تجاری در بیش از ۴۰ کشور و منطقه بوجود آورده است. پس از راه اندازی خط ریلی با سرعت بالا در سین جیانگ چین، شرکت جنرال برنده مناقصه مربوط به آسانسور و پله برقی و پیاده رو های متحرک  ایستگاههای این خط ریلی مهم شد که نشان از کیفیت برجسته جنرال دارد.

شرکت جنرال خود را موظف میداند تا به هر نقطه از جهان خدمات ارائه دهد و از ابتکار عمل برای منافع زندگی بشر بهره گیرد و نگرش مثبت را برای ایجاد یک مسیر توسعه پایدار که در همزیستی هماهنگ با جامعه و محیط زیست است، به کار گیرد. تا برند جنرال را به نام تجاری برجسته قرن بدل سازد.