در حال بارگذاری

پله برقی جنرال


پله برقی

تکنولوژی پیشرو، موجب تولید محصولات امن راحت. با صرفه انرژی بالا می شود.

سری محصولات پله برقی شرکت جنرال تلفیقی از تکنولوژی مدرن با نیاز های بشر را ارائه داده است. عملکرد عالی و انعطاف پذیری در طراحی نیاز های مشتریان مختلف را تامین می کند. همچنین استفاده از مواد جدید و تکنولوژی ساخت بالا موجب شده تا پله برقی های تولیدی این شرکت امن، روان و از نظر انرژی مقروم به صرفه باشند.

پشتیبانی فنی پیشرفته

ترکیبی کامل بین تکنولوژی فرکانس متغیر و گیربکس با دقت بالا، موجب کم مصرف شدن، عملکرد عالی و بی نقص و راحت سیستم می شود.

 

حمل ایمن

ساختاری با شبکه فلزی فشرده ، ایمن و با دقت بالا،  موجب ایمن تر شدن حمل شده است.

 

مطابقت داشتن با سبک های مختلف معماری

دستگیره و صفحه پیرامونی با مواد و رنگ های مختلف، به طور کامل با انواع سبک های معماری مطابقت دارد و پاسخگوی نیازهای مختلف معماری می باشد.

 

پله برقی های اتوماتیک برای بار سنگین و حمل و نقل عمومی با ظرفیت حمل بالا که منحصرا برای حمل ونقل عمومی طراحی شده است

 

پله برقی های اتوماتیک بار سنگین شرکت جنرال منحصرا  برای حمل و نقل عمومی طراحی شده است. این محصول تجهیزات و پروسه برتر تولید و استفاده از مواد جدید را معرفی می کند. عملکرد عملیاتی برتر و ظرفیت حمل و نقل قوی و همچنین امنیت پیشرو این پله برقی را قادر می سازد تا

گزینه مناسبی برای مکان هایی مانند ایستگاهها ی مترو، فرودگاه و … باشد که حجم تردد و مدت زمان کارکرد در آن ها زیاد می باشد.

سیستم کنترل پیشرفته

 

سیستم کنترل پیشرفته ثبات بالاتر، تشخیص نقص بیشتر و امنیت بیشتر را به ارمغان می آورد.

ظرفیت حمل قوی تر

 

استفاده از فن آوری چرخ دنده های مارپیچ توربینی باعث افزایش راندمان انتقال، مصرف انرژی پایین و نیروی محرک قوی تر مجموعه می شود.

 

 

ایمنی افزایش یافته

قرار دادن یک طرفه ریلهای راهنمای U شکل به طور دقیق، همراه با صفحات محافظ با کیفیت بالا فلسفه ایمنی را به طور کامل نشان می دهد.